Legenda krále Artuše a rytířů kulatého stolu

Datum konání: 14.7.2017 - 28.7.2017

Je slyšet řinčení zbroje, cválání koní i mužské hlasy. V dálce se pod mlhou rýsují obrysy tajemného hradu Kamelotu. Všude vládne v posledních dnech napjatá atmosféra… Ano, jsme součástí temného a bájemi opředeného středověkého příběhu. Mezi lidmi se šušká, že se opět našel právoplatný dědic našeho trůnu a že prý co nevidět bude korunovace.

Ale je to opravdu možné? Vždyť to je jen malý kluk, to nemůže být budoucí panovník! Jedni říkají, že malý Artuš je nalezený syn starého krále, jiní jim nevěří a čekají na opravdový důkaz, který jim může poskytnout pouze bájný meč Exkalibr. Ale kde by se ten meč mohl najednou vzít?

Pokud tedy Artuš opravdu je právoplatný dědic, může se zase stará dobrá Anglie těšit na to, až vladař doroste do panovnického věku a ujme se vlády. Je nutné opět sjednotit rytíře a posílit tak pozici Anglie mezi ostatními státy… Nebezpečí však nečíhá jen venku, mezi nepřátelskými vojsky, ale i uvnitř, mezi nejbližšími, nejstatečnějšími a nejvěrnějšími přáteli… Budeme na to připraveni?

A co má s celou touto naší situací společného druid Merlin, o kterém nikdo tak dlouho neslyšel?

To vše a mnohem více se dozvíme na táboře...

 

 

Fotky z tábora 2017

Tábor 2017 již proběhl a Vy nebo Vaše děti se již můžete začít těšit na příští rok, kdy budeme mít 3. turnus. Mezitím si prosím prohlédněte galerii fotografií z letoška ať víte, jak nám to krásně uteklo a jak jsme si to parádně užili.

 

IMG-5721

 

Fotky ke stažení k dispozici zde - Výběr fotek 2017

Popřípadě se můžete podívat na fotky i na našem FB:

Galerie

Vytvořil Ondřej Vašíček
Přihlásit