Přihlášky

Tábor 2018 - zbývá jedno místo!

Aktuálně

Uvolnilo se nám jedno místo na náš letošní tábor, který se bude konat od 27. 7. do 10. 8. 2018 nedaleko Starých Hamer v krásných beskydských horách. Tématem letošního tábora je "Detektivové aneb pražské dobrodružství Sherlocka Holmese". Více informací najdete v organizačních pokynech pro rodiče. Pokud máte o tábor zájem, ozvěte se co nejdříve, prosím, Veronice Vaškové (731 066 778), která má přihlášky na starosti a také odešlete co nejdříve elektronickou přihlášku. Po domluvě pak odešlete i závaznou papírovou přihlášku + platbu (viz odstavce níže).


Pokyny

Pokud jste již zaslali předběžnou elektronickou přihlášku a dítě bylo přijato na tábor, zašlete nám, prosím, nyní závaznou papírovou přihlášku pro potvrzení účasti dítěte na táboře. Pokud žádáte zaměstnavatele o příspěvek, tento dokument jej obsahuje také (str. 2).

Prosíme, pročtěte si také naše organizační pokyny, kde jsou vypsány veškeré důležité informace týkající se blížícího se tábora - kdy a kam odeslat papírovou přihlášku, jak zaplatit tábor, co vše je nutné při odjezdu odevzdat a co dítku sbalit do kufru... Dokumenty, které nám budete předávat při odjezdu na tábor, jsou list účastníka tábora a posudek od lékaře. Veškeré náležitosti k nim jsou uvedeny v organizačních pokynech (viz dříve zmíněný dokument).


Sledujte nás!

Doporučujeme všem také sledovat naše facebookové stránky a hlavně naši facebookovou událost LDT Radost Ostrava, kde najdete vždy nejnovější informace nejen o (ne)naplnění kapacity tábora, ale např. i o postupu příprav našeho tábora (a nejnověji také report z našeho výletu).

Vytvořil Ondřej Vašíček
Přihlásit